Чемпіонат світу

Гвардійці

оновлено: листопад 04, 2018

Пальму першості вже майже 20 років обіймає німець Лотар Маттеус і як мінімум до 2022 року нічого в цьому плані не зміниться, адже німці Клозе, Лам, Швайнштайгер та Мертезакер (19 матічів на ЧС), які були учасниками ЧС-2014 кар’єру в збірній завершили. Решта ж переслідувачів знаходяться на відстані більше ніж 7 матчів (максимальна кількість матчів фінальної частини ЧС).

Бомбардири

оновлено: листопад 04, 2018

14 голів Герда Мюллєра, здавалося, будуть вічним рекордом, але він протримався 32 роки і впав під тиском бразильця Роналдо. Ще менше в рекордсменах числився Роналдо – 8 років і ось маємо нового лідера – Мирослава Клозе, який в 2014 році зупинився на позначці 16 забитих голів.

Тренери

оновлено: листопад 04, 2018

Німець Хельму Шен утримує лідируючі позиції вже 40 років з вражаючим результатом 25 матчів на ЧС. Цікавий результат продемонстрував бразилець Сколарі, який протягом 3-ох ЧС неодмінно виводив своїх підопічних мінімум до півфіналу. Також звернемо увагу на бразильського среціаліста Карлоса Альберто Перрейру, який очолював збірні на рекордних 6-ох(!) ЧС, щоправда в більшості випадків його команди не виходили з групи.

Воротарі на нуль

оновлено: листопад 04, 2018

На чемпіонаті світу, що проходить в 2018 році на російських полях, великі шанси пробитися на вершину мав німець Мануель Нойер. Але мало того, що його збірна безславно завершила ЧС, зупинившись вже на рівні групового раунду, так і сам Мануель не спромігся провести бодай одного матчу «на нуль».

Сухі воротарські серії

оновлено: вересень 08, 2018

На відміну від гвардійців чи воротарських матчів на «0» рекорди по сухим воротарським серіям можна обновляти чи не кожного чемпіонату. Порахуйте самі 7 матчів – це 630 хвилин ігрового часу. Також можливий додатковий час, що дає ще 30 додаткових хвилин за матч, проте рекорд італійця Вальтера Дзенги тримається більш ніж чверть століття. Будемо сподіватися, що на чемпіонаті світу 2018 року, даний рекорд якщо і не буде перевершено, то хоча б хтось із стражів воріт зуміє потрапити принаймні в ТОП-10.