Чемпіонат України

Гвардійці

оновлено: січень 02, 2022

Олександр Шовковський зараз впевнено займає першу позицію в списку гвардійців чемпіонатів України.

Бомбардири

оновлено: січень 02, 2022

Так само, як і в найкращих бомбардирах українських клубів в єврокубках в чемпіонатах України лідируючу позицію посідає легіонер з Узбекистану – нинішній помічник головного тренера Динамо К – Максим Шацьких.

Воротарі

оновлено: серпень 24, 2021

В даному реєстрі впевненість лідируючих позицій Шовковського не підлягає жодним сумнівам. Крім Андрія П’ятова на горизонті не видно нікого. Але і сам Андрій відстає від Шовковського на цілу вічність…

Тренери

оновлено: січень 02, 2022

Лідируючі позиції серед гвардійців тренерського цеху впевнено обіймає Мирон Маркевич. Примітним є такий факт, що в ТОП-10 тренерів-гвардійців відсутні діючі тренери клубів української Прем'єр-Ліги. Тренер Арсенала В'ячеслав Грозний покинув клуб в кінці 2018 року, керманич Зорі Юрій Вернидуб по завершенні сезону 2018/19. Також варто зазначити, що серед ТОП-10 є лише один тренер-легіонер - румун Мірча Луческу. Він же є лідером по кількості матчів на чолі одного клубу - 356 ігор за кермом донецького Шахтаря.

Арбітри

оновлено: травень 27, 2021

Вже добрих 10 років лідером серед арбітрів-гвардійців вищої ліги чемпіонату України залишається киянин Сергій Шебек з показником 226 ігор.