Чемпіонат України

Гвардійці

оновлено: жовтень 07, 2019

Олександр Шовковський зараз впевнено займає першу позицію в списку гвардійців чемпіонатів України. Найближчому переслідувачу Шовковського – Чечеру не знати чи вдасться наздогнати СаШо, адже в сезоні 2018/19 він так і не з'являвся в матчах чемпіонату... Краще дивитися на більш молодшого П’ятова, але до вершини йому знадобиться 4-5 сезонів…

Бомбардири

оновлено: жовтень 07, 2019

Так само, як і в найкращих бомбардирах українських клубів в єврокубках в чемпіонатах України лідируючу позицію посідає легіонер з Узбекистану – нинішній помічник головного тренера Динамо К – Максим Шацьких. Сучасні тенденції яскраво показують, що найближчим часом лідер не зміниться, адже відтік забиваючих футболістів закордон (Селезньов, Ярмоленко, Девіч) помітно неозброєним оком.

Воротарі

оновлено: червень 26, 2019

В даному реєстрі впевненість лідируючих позицій Шовковського не підлягає жодним сумнівам. Крім Андрія П’ятова на горизонті не видно нікого. Але і сам Андрій відстає від Шовковського на цілу вічність…

Тренери

оновлено: липень 01, 2019

Лідируючі позиції серед гвардійців тренерського цеху впевнено обіймає Мирон Маркевич. Примітним є такий факт, що в ТОП-10 тренерів-гвардійців відсутні діючі тренери клубів української Прем'єр-Ліги. Тренер Арсенала В'ячеслав Грозний покинув клуб в кінці 2018 року, керманич Зорі Юрій Вернидуб по завершенні сезону 2018/19. Також варто зазначити, що серед ТОП-10 є лише один тренер-легіонер - румун Мірча Луческу. Він же є лідером по кількості матчів на чолі одного клубу - 356 ігор за кермом донецького Шахтаря.

Арбітри

оновлено: липень 01, 2019

Вже добрих 10 років лідером серед арбітрів-гвардійців вищої ліги чемпіонату України залишається киянин Сергій Шебек з показником 226 ігор.