Українські клуби в єврокубках

Гвардійці

оновлено: березень 15, 2020

Динозавр воротарського цеху – Олександр Шовковський наразі впевнено займає лідируючі позиції в списку гвардійців українських клубів в єврокубках. Реальному ж переслідувачу Олександра Володимировича – Андрію П’ятову знадобиться 3-4 успішних сезони аби захопити жовту майку лідера.

Бомбардири

оновлено: березень 15, 2020

Саме так, Україна яка славилась потужними голеадорами штибу Олега Блохіна та Андрія Шевченка на чолі бомбардирського списку має бразильця, який зараз виступає в Росії, за московський «Спартак»… Щодо Блохіна, то тут дається взнаки олімпійська система тогочасних єврозмагань, де було значно менше ігор і значно простіше було вилетіти з турніру. На рахунок Андрія Шевченко, то тут все зрозуміло. Свої найактивніші футбольні роки він провів за італійський «Мілан». Якщо би доплюсувати міланські голи до динамівських, то цифра була б значно приємнішою.

Тренери

оновлено: березень 15, 2020

Валерій Васильович Лобановський очолює список тренерів, які провели найбільшу кількість матчів на тренерському мостику, керуючі українськими клубами в єврокубках. Лише за крок від метра українського тренерського цеху, зупинився румун Мірча Луческу. Проте зараз Луческу – це історія.