Суперкубок України

Гвардійці

оновлено: серпень 26, 2020

Для багатьох цей список гвардійців може здатися малоінтересним, адже зазвичай суперкубок України розігрується між двома одвічними суперниками київським Динамо та донецьким Шахтарем. Отже і перша десятка гвардійців складається лише з представників цих двох колективів. Значно відірвався від своїх найближчих переслідувачів хорват Даріо Срна, який вже покинув ряди донецького клубу. Але наздогнати його буде не так-то просто – матч за суперкубок проводиться раз на рік, тож найближчим діючим гравцям Ярославу Ракицькому і Тарасу Степаненку знадобиться, як мінімум 5 років, щоб зрівнятися з легендарним хорватом.

Бомбардири

оновлено: серпень 26, 2020

З бомбардирами суперкубку України ситуація ще більш стабільніша ніж з гвардійцями цього турніру. З уходом із донецького Шахтар Фреда та Факундо Феррейри в ТОП-списку найкращих бомбардирів взагалі відсутні гравці, які могли би претендувати на 1 місце, яке зараз займає Олександр Гладкий. Примітний наступний факт – Гладкий за свою кар’єру виступав, як в складі Шахтара, так і у складі Динамо, але за останнє у матчах за суперкубок він участі не приймав.

Тренери

оновлено: серпень 26, 2020

Поки київське Динамо кожні рік-два змінювало головних коучів Мірча Луческу з Шахтарем встиг провести 11(!) матчів за суперкубок України, здобувши при цьому 7 перемог. Результат і направду на роки. Більше немає чого додати